Piotr Janulek - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Janulek Piotr

Piotr Janulek
Nadrzędna kategoria: Kadra
Poprawiono: 08 listopad 2022

Księgowy z 10 letnim stażem. Prowadzi zajęcia z obszaru systemów informatycznych oraz rachunkowości (rachunkowość, rachunek kosztów, sprawozdawczość finansowa, prognozowanie i symulacje w przedsiębiorstwie).

Urodzony w 1971 r. w Częstochowie przedsiębiorca i edukator. Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości. Obecnie Prezes jednostki w systemie edukacji o nazwie Śląska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Od 2000 roku najpierw w agencji interaktywnej, a później jako kierownik Placówki Doskonalenia Nauczycieli, celował w organizacji konferencji oraz kursów, które implementował w formie e-learningu, na długo zanim ta stała się koniecznością. Do największych sukcesów biznesowych należy także ogólnopolska kancelaria ksiegowy-internetowy.pl obsługująca podmioty pełnej księgowości, której jest pomysłodawcą i koordynatorem. Miał okazję współtworzyć kilka wartościowych pomysłów i projektów przyczyniających się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości (Beskidzkie Forum Biznesu). Brał też udział Zarządzie Śląskiego Towarzystwa Marketingowego. Ostatnimi laty zaangażowany w organizację #TurkusoweŚniadania (największa w Europie społeczność entuzjastów Organizacji Turkusu). Naukowo zainteresowany problemami innowacyjności modeli biznesu przedsiębiorstw usług profesjonalnych. Od 2018 członek międzynarodowego stowarzyszenia badaczy z zakresu zarządzania i teorii organizacji Academy of Management oraz Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa – Oddział w Dąbrowie Górniczej. Autor recenzowanych naukowych artykułów polskich i zagranicznych (m.in. Cambridge, UK; New York, USA) jest także od 2016 r nauczycielem akademickim. A ostatnio wstąpił do... nie do NATO, ale do Toastmasters IG Wodzisław, bo jest zdecydowany otaczać sie lepszymi od siebie.

w górę