Koczur Agnieszka - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Koczur Agnieszka

Instruktor kosmetyki profesjonalnej. Od zawsze interesowała się naukami biologicznymi, medycznymi, zdrowym stylem życia, aktywnością fizyczną i zagadnieniami odnowy biologicznej.

o zaowocowało decyzją o zdobyciu wiedzy i rozpoczęciu pracy jako Kosmetyczka. 

W pracy staram się maksymalnie wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności praktyczne, kierując całą swoją uwagę na klienta i jego potrzeby. Tego też od początku uczę swoje kursantki.

Jej domeną jest maksymalne przekazanie swojej wiedzy i swoich umiejętności. Doświadczenie zawodowe, które pragnie przekazać zdobywała przez lata pod okiem wspaniałej wyspecjalizowanej kadry Kosmetyczek i Lekarzy medycyny estetycznej, poszerzając ją przez udział w licznych sympozjach, warsztatach i kursach.

Zabiegi kosmetyczne już dawno przestały być ekskluzywnym kaprysem. Dziś wizyta w salonie jest częścią kompleksowego podejścia do zdrowego stylu życia. A zadowolenie z własnego wyglądu jest jednym z kluczowych elementów poczucia własnej wartości i wysokiej samooceny. Dlatego zawód kosmetyczki i wszystkie umiejętności z nim związane jest i będzie na tak zwanym Topie.

Wszystko zależy od Ciebie, a ja pomogę Ci osiągnąć swój własny Sukces!
w górę