Żebrowski Michał - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Żebrowski Michał

Doktor. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informatycznych PW w zakresie informatyki oraz Wydziału Inżynierii Produkcji PW w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Dziedzinę informatyki oraz zarządzania połączył w rozprawie doktorskiej obronionej w 2010 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracę naukowa prowadził w zakresie zarządzania innowacjami w małych i średnich przedsiębiorstwach IT. Zdobywał doświadczenia w zakresie zarządzania i zastosowań informatyki w firmach telekomunikacyjnych i informatycznych (PTK Centertel Sp. z o.o., Super Media Sp. z o.o., Polnet Technologies International Sp. z o.o.), gdzie kierował projektami organizacyjno-informatycznymi, m.in.: opracowania metodyki SOA Governance w Grupie Telekomunikacja Polska, wdrożenia systemu rozliczeń dla partnerów Orange, wdrożenia systemu prowizyjnego dla sprzedawców Orange, wdrożenia systemu sprzedaży dla oferty TP w salonach Orange.

w górę