Czardybon Barbara - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Czardybon Barbara

Doktor. Specjalistka life i career coachingu.

Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, dyplomowany coach i trener. Autorka ponad 40 publikacji wydanych w Polsce, Rosji, Serbii i Izraelu; tłumaczka rosyjskiej literatury filozoficznej.

Motto: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu. Konfucjusz

Doświadczenie dydaktyczne zdobywała w Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Kolegium Pracowników Służb Społecznych „Socius” w Chorzowie. Obecnie współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, gdzie prowadzi zajęcia m.in. na kierunku Coaching medyczny, a także z Instytutem Doskonalenia Nauczycieli „Wiedza” w Katowicach i Krakowskim Instytutem Rozwoju Edukacji. Prowadzi warsztaty komunikacji interpersonalnej afiliowane przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Mysłowicach. Pomysłodawczyni i wykonawczyni cyklu spotkań warsztatowych funkcjonujących jako Akademia Filozoficzna, Wieczorki z Filozofią, Pop-Kalendarz Filozoficzny, Samowar Literacko-Filozoficzny, BeCeKowy Suplement Filozoficzny i BeCeKowych Siedem Grzechów Filozoficznych. Współpracuje z Uniwersytetami Trzeciego Wieku na Śląsku i w Małopolsce. Specjalizuje się w life i career coachingu. Odrębnym obszarem jej pracy jest coaching w edukacji oraz coaching dedykowany pracownikom służb medycznych.

w górę