Emisja głosu-Rozwój osobowościowy i kariery zawodowej - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Emisja głosu

Nie akceptujesz swojej barwy głosu lub sposobu mówienia i chcesz to zmienić? Nieprawidłowe prowadzenie głosu, sposób oddychania i niedbała artykulacja prowadzą do zaburzeń głosu. Warsztaty zostały stworzone z myślą o osobach, które głos wykorzystują w pracy na co dzień. Są to przede wszystkim trenerzy, lektorzy, animatorzy, nauczyciele, wykładowcy, aktorzy, wokaliści, tłumacze, dziennikarze, księża, przedstawiciele handlowi, telemarketerzy, politycy, konferansjerzy, przyszli prezenterzy radiowi i telewizyjni, a także przedstawiciele innych zawodów narażonych na wzmożony wysiłek głosowy. Czego się tam nauczymy? 25 godzinne seminarium kładzie wielki nacisk na praktykę: nabytą wiedzę będziecie mogli przetestować na miejscu. Wykładowca przećwiczy z Wami konkretne przykłady.

Głos w teatralnej oprawie 

Wielu pracowników domów kultury to nieodkryte gwiazdy. Głos i wizerunek jest narzędziem kulturalnej animacji. Szkolenie z emisji głosu to dobry powód by porozmawiać o …rozmawianiu (lektorowaniu, reportażu itd.).

Z doświadczenia wiemy, że kadra placówek kulturalno – oświatowych ma solidne ogólne wykształcenie a także spore doświadczenie zawodowe. Wielokrotnie stoją przed wyzwaniami w kontaktach z ludźmi, wystąpieniami publicznymi i dlatego poziom szkolenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb (warsztatach uczestniczy góra 5 osób).

Warsztat nie jest dniem wolnym od pracy. Słuchacze przez cały dzień (lub dwa) ciężko pracują, aby skutecznie operować głosem przy nagraniach lektorskich i scenkach reporterskich (telewizja miejska często jest właśnie redagowana przez MDK). Nadrzędnym celem treningu jest przełamanie uczestników do w pełni naturalnych zachowań przy wystąpieniach publicznych i pokazanie, że zabawa i doświadczanie siebie, działanie intuicyjne, które w połączeniu z tzw. „bazą”- dają niebywałe możliwości ekspresji siebie. Kompetencje operatora kamery, dźwiękowca i reportera, wzajemnie się uzupełniają. Niestety, nie ma co liczyć na synergię kompetencji, gdy na pierwszym miejscu każdy z nich- stawiać będzie swoje potrzeby. Takie sytuacje są nie do zaakceptowania dla instytucji, która prezentuje i promuje kulturę regionu.

Trener medialny ćwiczy wszystkie instrumenty w tej profesjonalnej orkiestrze do harmonijnej współpracy. Zakres tematyczny warsztatu jest kolejnym etapem porządkowania pracy zespołu, aby grupa wspierała się nawzajem. Instruktaż trwa tylko dwa dni, ale zespół medialny tworzyć będzie już własną historię. Zadaniem trenera, ważne jest aby uczestnicy warsztatów skutecznie odnajdywali się na nie tylko na lokalnym rynku, ale ogólnopolskim. Trening głosu cieszy się dużym zainteresowaniem.

Program ramowy 

Nauczyciele, lekarze, menadżerowie i doradcy coraz częściej uczą się poprawnie mówić. Z odpowiednim głosem można dużo więcej zdziałać na zawodowej ścieżce. I co najważniejsze - nie zedrzeć sobie przy tym strun.

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 14-09-2021
Do 19-10-2021
Opłata 1.230,00PLN
Godzin 16
Koniec Egzamin
Miejsce
Kaliskiego, UTP | Bydgoszcz
Kaliskiego 7, budynek 2.1, p. 26 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 85-022 Poland
Kaliskiego, UTP | Bydgoszcz
Możliwość rejestracji zakończona. Prosimy o kontakt: +48 33 444 61 34 wew. 0 lub biuro@akademia-nauki.eu
1.230,00PLN
w górę