Jak wykorzystać Social Media w usługach-Informatyka i wykorzystanie komputerów - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Jak wykorzystać Social Media w usługach

Powszechnie wiadomo, że skok w sukces w branży usług profesjonalnych nie polega na stworzeniu najbardziej innowacyjnej usługi, ale od wynikłej w zwiazku z tym rewolucji w sposobie działania organizacji. Kurs pomaga wykorzystać w tym względzie możliwości i potencjał mediów społecznościowych. Zero oczywistości, tylko praktycznie, gdzie znaleźć narzędzia, jak je skonfigurować. Każdy typ medium omówiono osobno a każda sekcja kończy się check-listą, czyli listą co i jak - prosto i jasno masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.

Przede wszystkim sukces w mediach społecznościowych ma niewiele wspólnego z liczbą posiadanych profili, zdjęciami, które lubisz, oraz z osobami, które obserwujesz.

Natomiast Ty chcesz angażować się konsekwentnie i produktywnie. Potrzeba trzech etapów: świadomość, poznanie klienta i konwersja, których synergia przyciąga zainteresowanych.

62 procent małych firm wciąż kończy się niepowodzeniem z reklamami na Facebooku. Dzieje się tak, ponieważ (1) docelowi odbiorcy nie spędzają czasu na Facebooku; (2) firma nie rozumie swoich odbiorców; lub (3) firma nie ma odpowiedniego chwytu.

A Ty, czy masz jakieś kampanie, które nie tylko próbują sprzedawać, ale generują świadomość? Czy używasz metodyki/narzędzi do kierowania przekazu wprost do użytkowników docelowych? Czy nie utknąłeś na etapie konwersji? Czy masz umiejętność śledzenia cennych treści w każdej części podróży klienta? Kurs składa się z 4 części, odpowiadających poszczególnym typom aplikacji:

  1. Możliwości i specyfika aplikacji typu komunikator-sygnalizator-mikroblog (na przykładzie Twitter). Nie skupiono sie na techniakliach, ale na możliwościach i potencjale w sferze zarządzania. Omówiono w szczególności czym są tweety, retweety, hashtagi, trendy, funkcje, strumienie wpisów, persony. Kim są followersi, influencerzy oraz jak działają moduły analityczne.
  2. Możliwości i specyfikę aplikacji typu kolekcje grafik (na przykładzie Instagram). Opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono czym są konta, tablice, piny, profile, moduły analityczne. Zasób klasycznie kończy Check-lista czyli podsumowanie co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.
  3. Działania operacyjne w aplikacjach o charakterze profesjonalnym i naukowym (na przykładzie Linkedin). Opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono konta, tworzenie CV, sieci kontaktów, dodawanie swoich badań, tworzenie laboratoriów, łączenie narzędzi. Zasób klasycznie kończy Check-lista czyli podsumowanie co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.
  4. Działania operacyjne w aplikacjach typu kolekcje filmów (na przykładzie Youtube). W zasobach opisano możliwości i specyfikę tych mediów. Omówiono czym jest kanał dedykowany firmie, subskrypcje, pozycjonowanie, metadane oraz youtube.com/analytics. Check-lista czyli prosto i jasno co masz zrobić, aby wykorzystać ten potencjał.

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 01-08-2018
Do 10-02-2099
Można rejestrować się od 21-12-2018
Rejestracja do 16-08-2099
Opłata 52,39PLN
Godzin 30
Dla kogo Dla menedżerów przedsiębiorstw usług profesjonalnych i innych zainteresowanych wykorzystaniem Social Mediów w usługach
Miejsce Internet | daty należy ignorować
52,39PLN
w górę