Kurs instruktora decoupage z certyfikatem-Sztuka, kultura, rzemiosło artystyczne - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Kurs instruktora decoupage z certyfikatem

Szkolenia w trybie kształcenia na odległość umożliwią Wam korzystanie z naszej wiedzy bez ponoszenia kosztów dojazdu i zakwaterowania.

Zawód Instruktora Decoupage nie doczekał się jeszcze szczegółowych wytycznych w obszarze standardów kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkoleń publikowanych przez Departament Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Opracowaliśmy więc, przy współpracy ze specjalistami, własny, autorski program w formule kształcenia na odległość dla osób, które już w praktyce szkolą w zakresie decoupage, a chcieliby jedynie potwierdzić i certyfikować swoje umiejętności. Kurs skierowany jest do pedagogów, plastyków, instruktorów w placówkach kształcenia ustawicznego. Wymagania wstępne: wykształcenie średnie. Kurs nie daje uprawnień pedagogicznych, które jednak z 25% upustem można u nas zdobyć (patrz tutaj...).

Technika decoupage kładzie nacisk na ćwiczenie koncentracji, percepcji manualnej, pobudzenie wyobraźni i kreatywności. Umożliwia stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji na różnych przedmiotach przy pomocy nożyczek i kleju, przenosi motywy z papieru na dowolny przedmiot. Można tą metodą ozdobić szkło, meble, tekturowe pudełko, materiał, plastik, metal. Dekoracją można pokryć praktycznie każdą rzecz. Decoupage jest techniką dla każdego, nie tylko dla osób uzdolnionych plastycznie.

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 10-01-2018
Do 10-01-2018
Rejestracja do 22-08-2020
Opłata 499,00PLN
Godzin 50
Koniec Egzamin
Możliwość rejestracji zakończona. Prosimy o kontakt: +48 33 444 61 34 wew. 0 lub biuro@akademia-nauki.eu
499,00PLN
w górę