Webmaster Training-Informatyka i wykorzystanie komputerów - Kursy, szkolenia i webinaria | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Webmaster Training

Webmaster Training przygotuje Państwa do kariery projektowania, rozwijania i utrzymania stron internetowych. Obecnie wszystkie firmy, instytucje, organizacje chcą być obecne w Internecie.

Jako webmasterzy, możecie Państwo pracować przy projektach interaktywnych e-commerce, e-learning itp. Możecie pracować nad aukcjami internetowymi, grupami dyskusyjnymi, newsletter’mi, lub mieć czynny wpływ na opracowanie taktyki marketingowej dla nowego produktu. Webmasterzy często pierwsi testują nowe produkty, usługi i najnowsze oprogramowanie. Ich praca opiera się na wolności artystycznej i zawodowej rzadko spotykanej w przypadku innych branż. Często pracują w domu (flex time). Program rozpoczyna się od zagadnień HTML, CSS, zasad webdesign'u do projektowania i realizacji dynamicznych stron WWW przy użyciu modułowych WCMS i WLMS. Certyfikat Webmaster Training Program oferowany jest we współpracy merytorycznej ze Śląskiem Towarzystwem Marketingowym.

 

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 15-09-2016
Do 22-09-2016
Opłata 861,00PLN
Miejsce
Głęboka 28 | Cieszyn
43-400 Cieszyn, Głęboka 28/1 Cieszyn, śląskie 43-400 Poland
Głęboka 28 | Cieszyn
Możliwość rejestracji zakończona. Prosimy o kontakt: +48 33 444 61 34 wew. 0 lub biuro@akademia-nauki.eu
861,00PLN
w górę