Wspólnoty mieszkaniowe. Ewidencja księgowa i pozaksięgowa dużych i małych wspólnot mieszkaniowych-Ksiegowość i kadry - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Wspólnoty mieszkaniowe. Ewidencja księgowa i pozaksięgowa dużych i małych wspólnot mieszkaniowych

Wspólnoty mieszkaniowe. Kurs adresujemy do zarządców i zarządów wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz gestorów i właścicieli zasobów lokalowych.

Można osobno zakupić materiały dydaktyczne na bieżąco redagowane wg. aktualizowanych sie przepisów prawa bilansowego. Jeśli chcecie kupić jedynie publikację płacąc 61,49 PLN, rejestrując się- wpiszcie w pole "kod specjalny" słowo: publikacja.

Uwaga: nakład wyczerpany. Prosimy zamówienia kierować przez formularz.

 

Program obejmuje wiele ćwiczeń praktycznych. Wykładowca przećwiczy z Wami konkretne przykłady. Wspólnota mieszkaniowa jest organizacją powołaną przez ustawę w celu umożliwienia prawidłowego funkcjonowania właścicieli lokali w ramach jednego budynku, położonego na tym samym gruncie. Istnieje z mocy prawa, nie można zlikwidować (czy powołać do życia)jej w drodze uchwały lub innej czynności prawnej. W materiałach dydaktycznych są gotowe procedury, pojęcia, organy, wzory uchwał itd.

 

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 10-02-2018
Do 10-03-2018
Rejestracja do 31-08-2021
Opłata 1.328,40PLN
Godzin 30
Wymagania podstawowa wiedza o zasadach rachunkowości finansowej
Koniec Egzamin
Miejsce
Głęboka 28 | Cieszyn
43-400 Cieszyn, Głęboka 28/1 Cieszyn, śląskie 43-400 Poland
Głęboka 28 | Cieszyn
1.328,40PLN
w górę