Otoczeni przez psychopatów. Jak rozpracować tych, którzy tobą manipulują - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Otoczeni przez psychopatów. Jak rozpracować tych, którzy tobą manipulują

Piotr Janulek
Nadrzędna kategoria: Informatorium
Poprawiono: 01 sierpień 2018

Jak radzić sobie z psychopatami? Jesteś hodowca owiec a w okolicy krążą wilki. Czego chcesz się dowiedzieć? Coś o owcach czy o wilkach?

Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, uświadomił mi, jak psychopaci manipulują moimi słabościami. Psychopaci są wśród nas i można ich spotkać częściej, niż podejrzewałem – wśród przywódców, przewodników i współpracowników (oczywiści także śród pracodawców). Nadszedł czas, aby poznać ich taktykę, bo kiedy zdecydują się zaatakować, będzie już za późno. Czy zrobią z tobą, co będą chcieli? Nie bądź naiwny. Zobacz, kto w otaczającym cię tłumie jest psychopatą, zanim on zobaczy ciebie.

Cytat s.13 Potrafią zmieniać barwy, jak kameleon
Cytat s.14 Notorycznie kłamią
Cytat pośredni ss.20-21: "Psychopatki uwielbiają zemstę emocjonalną, agresje społeczną, plotki tworzące manipulatorskie, niepewne i zagrażające bezpieczeństwu relacje. To typ destrukcyjnej zemsty, która nie jest tak widoczna jak przemoc fizyczna i dlatego trudniej ją dostrzec" L. Duvringe,, M. Florette, Kvinnliga psykopater, 2016 
w górę