Twoja Strona dla robotów? Optymalizacja Twojej witryny internetowej - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Twoja Strona dla robotów? Optymalizacja Twojej witryny internetowej

Implementacja treści, optymalizacja treści,

przygotowanie szablonu, baza/y danych, programowanie i skryptów. A wszystko po to, byś był widoczny w sieci WEB.

Wypróbujemy różne wersje Twoich podstron w serwisie, aby ustalić zawartość najlepiej zwiększającą obroty.

Eksperyment A/B - Ta metoda polega na porównaniu skuteczności całkowicie różnych wersji strony. Eksperyment na wielu odmianach - Najlepszy sposób testowania wielu koncepcji. Ten sposób polega na porównaniu skuteczności odmian treści w wielu miejscach na stronie.

Od lipca 2011 r.  Wasze serwisy są zintegrowane z Google Analytics. Właścicielom serwisów udostępniliśmy wgląd w raporty bezpośrednio w serwisie Google Analytics. 

GA to  rozwiązanie dla firm w zakresie analityki internetowej zapewniające dokładny wgląd w ruch w witrynie oraz skuteczność działań marketingowych. Zaawansowane, elastyczne i łatwe w użyciu funkcje umożliwiają przeglądanie i analizowanie danych na temat ruchu w całkowicie nowy sposób. Specjalny protokuł w kodzie strony pozwala Webmasterom tworzyć bardziej precyzyjnie kierowane reklamy, wzmocnić inicjatywy marketingowe i projektować witryny internetowe generujące więcej konwersji. Jak zacząć badać swoją witrynę? 

W stopce strony pojawił się napis:  

Google Analytics

Po przejściu na stronę GA prosimy zalogować się na to konto przy użyciu adresu e-mail oraz hasła, których używacie do logowania się na konto Google

w górę