Wydawnictwo - Wiedza & Praktyka | Śląska Akademia Nauki i Rozwoju

Kurs
skype'owy 

Księgowość
30 godz. 

500.000 happy customers 1.255+ zadowolonych klientów 100% satisfaction 100% satysfakcji Best price guaranteed Najniższe ceny zagwarantowane Always personal help Dzwoń i pytaj o inne kursy, także stacjonarne!

Wydawnictwo

Poniższy regulamin określa zasady zamówienia publikacji, formy płatności i dostawy oraz wskazówki dla nabywców.

Sposób realizacji zamówienia

Wysyłka następuje w tym samym lub w następnym dniu roboczym od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, lecz zastrzegam sobie możliwość opóźnienia realizacji do 15 dni roboczych w przypadku wyczerpania nakładu.

Zawsze mogą Państwo sprawdzić aktualny status przesyłki: emonitoring.poczta-polska.pl/. O nr przesyłki proszę zapytać Piotra sms-em.

Dostępne formy płatności i dostawy

Przelew bankowy albo przelew poprzez konto PayU.

Procedury i polityka reklamacji

Termin rozstrzygnięcia skargi lub reklamacji wynosi 14 dni kalendarzowych od otrzymania przez Wydawnictwo Nauki i Rozwoju poprawnego zgłoszenia skargi lub reklamacji. Klient może zgłosić reklamację lub skargę wyłącznie w formie wiadomości poczty elektronicznej wysłaną na adres: publikacje{małpa) akademia-nauki.eu. Reklamacja lub skarga zgłoszona przez klienta powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz e-mail lub numer telefonu Klienta.

Kodeks dobrych praktyk

Wszystkie towary pakowane są w standardzie kamer przemysłowych, co ułatwia wzajemne dochodzenie roszczeń.
Jeśli klient wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Wydawnictwo Nauki i Rozwoju, Wydawnictwo nie jest zobowiązane do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń proszę o sporządzenie protokołu szkody. Jest to podstawa wszelkich reklamacji.
Przed złożeniem zamówienia można zapytać Piotra, poprzez gg 3504996 lub skype: naszczlowiek o najszybszy możliwy termin realizacji zamówienia. Chętnie pomoże i wyjaśni.

Zapisy o możliwościach rozstrzygania sporów

Jeśli minęło już 60 dni od zakupu, wówczas rozpoczęcie sporu będzie niemożliwe.

Treść usług posprzedażowych

Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne towaru w zakresie określonym w art. 556 i następne ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (DZ. U. z 2014, poz. 121). Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Klientowi.

Zwroty

Przyjmujemy zwroty towarów w terminie do 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. W sytuacji, gdy klient chce zwrócić towar, prosimyo informację przed zwróceniem towaru. Klient odsyła towar na własny koszt, a także odpowiadaj za odpowiednie zabezpieczenie towaru w transporcie. Zwracany towar musi być kompletny, nieużywany, czysty, zapakowany w oryginalne opakowanie i nieuszkodzony.

Do przesyłek ze zwracanym towarem prosimy dołączyć pisemne oświadczenie o odstępie od zakupu wraz z numerem konta bankowego, na który mamy dokonać zwrotu.

Kolory

Reklamacje wynikające z różnic koloru i odcieni rzeczywistych w odniesieniu do zdjęć prezentowanych na stronie nie uwzględniam. Zdjęcia prezentowane w sklepie są poglądowe i kolory mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

w górę