Kurs socjoterapii

Kurs adresujemy do osób nie posiadających kwalifikacji do pracy z dziećmi i młodzieżą sprawiającą trudności wychowawcze przejawiające się aspołecznym zachowaniem.

KIEDY KURS SIĘ ZACZYNA?

Wszystkie instrukcje uzyskasz e-mailem po wypełnieniu formularza. Kurs rozpoczyna się w momencie, jak uzyskacie e-mailowe zaproszenie do kursu (zaproszenie wysyłamy po zaksięgowaniu opłaty). W zaproszeniu jest link do otwarcia osobistej strony WWW, która przedstawia e-kurs. W tle pedagog, psycholog oraz koordynator kursu dyskretnie śledzą Twoje postępy, możesz się też zapytać ich: są do Twojej dyspozycji.

KIEDY KURS SIĘ KOŃCZY?

Jeśli zaraportujemy, że prześledziłeś wszystkie dostępne materiały, kurs się kończy. Podsumowaniem Twojego wysiłku jest test. Po zawiedzeniu odpowiedzi i wystawieniu oceny wysyłamy do Ciebie zaświadczenie o ukończeniu kursu. Pamiętaj zatem, by na początku Swojej obecności uzupełnić Swój profil.

W programie m. in.

Teoria z obszaru nauk społecznych

Socjoterapia

Psychoterapia

Warsztaty

Szczegóły

Jeśli to jest kurs na odległość, prosimy zignorować datę rozpoczęcia i zakończenia kursu!

Od 2017-01-10
Do 2020-01-10
Rejestracja do 2020-07-24
Opłata 250,00PLN
Prowadzi zespół Akademii
Godzin 100 Kurs zatem nie może trwać krócej niż 20 dni, nie ma natomiast bariery, kiedy ma się zakończyć, tylko sugerujemy okres 60 dni
Miejsce Internet (daty prosimy ignorować)
250,00PLN
w górę